Ronald Boonacker - Italië (Duo) Lombardije I en II Ingelijst GRATIS BEZORGD

Ronald Boonacker - Italië (Duo) Lombardije I en II Ingelijst GRATIS BEZORGD kopen? Bied vanaf 225!
Ronald Boonacker - Italië (Duo) Lombardije I en II Ingelijst GRATIS BEZORGD kopen? Bied vanaf 225!Ronald Boonacker - Italië (Duo) Lombardije I en II Ingelijst GRATIS BEZORGD kopen? Bied vanaf 225!Ronald Boonacker - Italië (Duo) Lombardije I en II Ingelijst GRATIS BEZORGD kopen? Bied vanaf 225!Ronald Boonacker - Italië (Duo) Lombardije I en II Ingelijst GRATIS BEZORGD kopen? Bied vanaf 225!Ronald Boonacker - Italië (Duo) Lombardije I en II Ingelijst GRATIS BEZORGD kopen? Bied vanaf 225!Ronald Boonacker - Italië (Duo) Lombardije I en II Ingelijst GRATIS BEZORGD kopen? Bied vanaf 225!Ronald Boonacker - Italië (Duo) Lombardije I en II Ingelijst GRATIS BEZORGD kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  JoanHartogs

Lid sinds 2022
16 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
Lijst60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ronald Boonacker

Titel: Lombardije I en II (Duo), Italië

2 zeefdrukken op 125 grams zuurvrij papierRonald Boonacker

Zeefdruk(ken) (geen digitale print) op hoogwaardig 225 grams zuurvrij papier van Hahnemuehle.
incl. zuurvrij passepartout. Zuurvrij papier vergeeld/verkleurd niet.

De zeefdruk is achter glas.

18 kleuren zeefdruk

Gesigneerd door de kunstenaar

Deze serie is uitgegeven in 2009 volgens de catalogus Gedroomde Landschappen van Boonacker.

Lijst is aluminum. Kleur brons/bruin.

Er is een ophang-draad aan de achterkant bevestigd.

Gratis bezorg. Uitgezonderd de waddeneilanden.

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(20)
Geplaatst door  JoanHartogs

Lid sinds 2022
16 verkochte items
60 cm
60 cm
50 cm
50 cm
Sluit over 11d 11u 50m 59s
Openingsbod€ 225
AfhalenNee is niet mogelijk
Objectlocatievaassen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:14-08-2022 om 11:26
Eindtijd:28-08-2022 om 15:15