Ronald Boonacker, Lombardije I, Italië - Verkocht

Ronald Boonacker, Lombardije I, Italië kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Geplaatst door  torreblanca

109 verkochte items
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk

Titel : Lombardije I, Italië

Beeldformaat 50 x 50 xm

Papierformaat: 60 x 60 cm

Oplage: 74/125

Gesigneerd met potlood rechts onder

Conditie: Nieuw/Niet ingelijst

www.ronaldboonacker.com

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  torreblanca

109 verkochte items
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:03-04-2016 om 17:38
Eindtijd:08-04-2016 om 20:38
kooper
04 apr. / 15:26
€ 60