Ronald Boonacker, Lombardije II, Italië - Verkocht

Ronald Boonacker, Lombardije II, Italië kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  impressies
FA. (1)

112 verkochte items
  • Ronald Boonacker (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk

Titel: Lombardije II, Italië

Prachtige zeefdruk op soepel 250 grams zuurvrij papier gedrukt in vele kleuren.

Conditie is nieuwstaat en nog nooit ingelijst geweest.

Nummer/oplage 108/125

Gesigneerd

Formaat: Beeld 50 x 50 cm Papier 70 x 70 cm

Verzending in een stevige koker

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:03-10-2017 om 15:32
Eindtijd:08-10-2017 om 15:32
coran
08 okt. / 15:03
€ 50