Ronald Boonacker - Night Sky I, Italië /Ingelijst/gratis bezorgd

Ronald Boonacker - Night Sky I, Italië /Ingelijst/gratis bezorgd kopen? Bied vanaf 195!
Ronald Boonacker - Night Sky I, Italië /Ingelijst/gratis bezorgd kopen? Bied vanaf 195!Ronald Boonacker - Night Sky I, Italië /Ingelijst/gratis bezorgd kopen? Bied vanaf 195!Ronald Boonacker - Night Sky I, Italië /Ingelijst/gratis bezorgd kopen? Bied vanaf 195!
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2009
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 90 cm (h x b)
Lijst71 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE/A Epreuve d'artist

Night Sky I, Italië

Grote zeefdruk achter glas in diverse zwart/wit/grijs/parelmoer pigmenten

Lijstformaat 71 x 101 cm

Ingelijst in een aluminium 2 cm dikke, matte lijst (Ophang draad bevestigd)

Gratisbezorg in heel Nederland, uitgezonderd de waddeneilanden.

Ronald Boonacker (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (18)
Geplaatst door  JoanHartogs

Lid sinds 2022
25 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
101 cm
71 cm
90 cm
60 cm
Starttijd:23-10-2022 om 14:45
Eindtijd:30-10-2022 om 19:55
Openingsbod € 195
AfhalenNee is niet mogelijk
Objectlocatievaassen,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier