Ronald Boonacker, Route du Soleil II, Zeefdruk - Verkocht

Ronald Boonacker, Route du Soleil II, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 90,00

Geplaatst door  dart

82 verkochte items
  • Ronald Boonacker (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Route du Soleil II

Ambachtelijke zeefdruk (dus geen digitale prent)

Beeldformaat: 40 x 120 cm

Oplage: 57/80

Gezeefdrukt op paneel/hout

Gesigneerd rechts onder

Conditie: nieuw/niet ingelijst

www.ronaldboonacker.com

Verzending per aangetekende post in stevige verpakking

Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:02-12-2014 om 16:53
Eindtijd:07-12-2014 om 16:53
Biedingen (11)
prentint
06 dec. / 08:44
€ 90
clam
06 dec. / 08:44
€ 85
clam
06 dec. / 08:42
€ 75
prentint
05 dec. / 21:11
€ 70
clam
05 dec. / 21:11
€ 70
prentint
05 dec. / 21:09
€ 45
clam
05 dec. / 20:49
€ 40
theo861
05 dec. / 20:49
€ 35
theo861
05 dec. / 03:31
€ 5
Aschutgens
05 dec. / 03:31
€ 3
Aschutgens
03 dec. / 19:04
€ 1