Ronald Boonacker, SCHITTEREND ROOD, Zuid Afrika

Ronald Boonacker, SCHITTEREND ROOD, Zuid Afrika kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 70,00

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ronald Boonacker (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk

Titel: Rooibosbult, Zuid Afrika

Beeldformaat: 50 x 75 cm + ca. 5 cm papierrand rondom

Oplage: E/A

Gesigneerd met potlood rechts onder

Conditie: Nieuw/niet ingelijst

250 grams zuurvrij papier

www.ronaldboonacker.com

Dit item is verkocht voor 70,00

Starttijd:21-10-2014 om 13:45
Eindtijd:26-10-2014 om 12:45

Biedingen (11):

vleetharry
26 okt. / 10:48
€ 70
celeste
26 okt. / 10:48
€ 70
vleetharry
26 okt. / 10:39
€ 65
celeste
26 okt. / 10:39
€ 60
celeste
23 okt. / 21:30
€ 51
vleetharry
22 okt. / 12:20
€ 46
kleurrijkekunstfriesland
22 okt. / 12:20
€ 41
kleurrijkekunstfriesland
22 okt. / 11:19
€ 25
vleetharry
22 okt. / 11:19
€ 20
vleetharry
22 okt. / 11:02
€ 3
Restaurateur
22 okt. / 10:29
€ 1