Ronald Boonacker, Toscaans Landschap II, Italië - Verkocht

Ronald Boonacker, Toscaans Landschap II, Italië kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Geplaatst door  impressies
FA. (1)

112 verkochte items
  • Ronald Boonacker (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk

Titel: Toscaans Landschap II, Italië

Oplage : E/A Epreuve d'artist

250 grams zuurvrij papier

Beeldformaat : 30 x 90 cm

Papierformaat: 40 x 100 cm

Gesigneerd met potlood, rechts onder

Conditie: Uitstekend/nieuw/nooit ingelijst geweest

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(22)
Geplaatst door  impressies
FA. (1)

112 verkochte items
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:14-11-2017 om 13:14
Eindtijd:19-11-2017 om 13:14
JHS
16 nov. / 00:48
€ 60