Ronald Boonacker, Via Appia, Italië INGELIJST

Ronald Boonacker, Via Appia, Italië INGELIJST kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Geplaatst door  torreblanca

109 verkochte items
  • Ronald Boonacker (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Uit de serie "4 wegen naar Rome"

Zeefdruk achter glas /INGELIJST met ophang draad systeem

Titel : Via Appia, Italië

Oplage : E/A Epreuve d'artist

Ingelijst in aluminium lijst. Lijst heeft minimale krasjes.

Zon 21 krt bladgoud

Beeldformaat 38 x 48 cm + ca. 10  cm rondom

Dit kunstwerk kan uitsluitend op zeer flexibele tijden (ook in het weekeinde) worden afgehaald in Amsterdam Sloten, uitstekend en gratis parkeren voor de deur.

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:27-11-2017 om 12:56
Eindtijd:02-12-2017 om 19:01

Biedingen (1):

renecoppens
2 dec. / 18:00
€ 60