Ronald Boonacker, Via Appia, Italië - Verkocht

Ronald Boonacker, Via Appia, Italië kopen? Bied vanaf 50!
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk/ambachtelijk/10 tallen kleurdrukken
Titel: Via Appia, Italië
Beeldformaat: 38 x 48 cm
Papierformaat: 48 x 58 cm
Oplage: E/A Epreuve d'artist
Gesigneerd met potlood rechts onder
300 grams zuurvrij papier
Conditie/nieuw/niet ingelijst

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:08-05-2018 om 11:19
Eindtijd:13-05-2018 om 11:19
Bizon
23 mei / 23:07
€ 50