Ronald Boonacker, Via Cassia, Italië INGELIJST - Verkocht

Ronald Boonacker, Via Cassia, Italië INGELIJST kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Ronald Boonacker, Via Cassia, Italië INGELIJST kopen? Bied vanaf 60!Ronald Boonacker, Via Cassia, Italië INGELIJST kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  torreblanca

109 verkochte items
  • Ronald Boonacker (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Uit de serie "4 wegen naar Rome"

Zeefdruk achter glas /INGELIJST met ophang draad systeem

Titel : Via Cassia, Italië

Oplage : E/A Epreuve d'artist

Ingelijst in aluminium lijst. Lijst heeft minimale krasjes.

Zon 21 krt bladgoud

Beeldformaat 38 x 48 cm + ca. 10  cm rondom

Dit kunstwerk kan uitsluitend op zeer flexibele tijden (ook in het weekeinde) worden afgehaald in Amsterdam Sloten, makkelijk en gratis parkeren voor de deur.

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:03-02-2018 om 17:58
Eindtijd:07-02-2018 om 17:58
Michel1982
04 feb. / 18:00
€ 60