Ronald Boonacker - Via Flaminia/Via Aurelia (Duo), gratis bezorgd* INGELIJST

Ronald Boonacker - Via Flaminia/Via Aurelia (Duo), gratis bezorgd* INGELIJST kopen? Bied vanaf 225!
Ronald Boonacker - Via Flaminia/Via Aurelia (Duo), gratis bezorgd* INGELIJST kopen? Bied vanaf 225!Ronald Boonacker - Via Flaminia/Via Aurelia (Duo), gratis bezorgd* INGELIJST kopen? Bied vanaf 225!Ronald Boonacker - Via Flaminia/Via Aurelia (Duo), gratis bezorgd* INGELIJST kopen? Bied vanaf 225!Ronald Boonacker - Via Flaminia/Via Aurelia (Duo), gratis bezorgd* INGELIJST kopen? Bied vanaf 225!Ronald Boonacker - Via Flaminia/Via Aurelia (Duo), gratis bezorgd* INGELIJST kopen? Bied vanaf 225!Ronald Boonacker - Via Flaminia/Via Aurelia (Duo), gratis bezorgd* INGELIJST kopen? Bied vanaf 225!Ronald Boonacker - Via Flaminia/Via Aurelia (Duo), gratis bezorgd* INGELIJST kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  JoanHartogs

Lid sinds 2022
16 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2009
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 36 cm (h x b)
Lijst60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ronald Boonacker / Wegen naar Rome

2 zeefdrukken (geen digitale print) op hoogwaardig 300 grams zuurvrij papier van Hahnemuehle.
incl. zuurvrij passepartout.

Zuurvrij papier vergeeld/verkleurd niet.

De zeefdruk is achter glas.

20 kleuren zeefdruk

Gesigneerd door de kunstenaar
Oplage Epreuve d'artist E/A

Deze serie is uitgegeven in 2009 volgens de catalogus Gedroomde Landschappen van Boonacker.

Lijst is aluminum. Kleur brons/bruin.

Er is een ophang draad aan de achterkant bevestigd.

Gratis bezorging binnen ca. 7 dagen door koerier in heel Nederland (uitgezonderd de waddeneilanden).

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(20)
Geplaatst door  JoanHartogs

Lid sinds 2022
16 verkochte items
50 cm
60 cm
36 cm
48 cm
Sluit over 11d 12u 20m 44s
Openingsbod€ 225
AfhalenNee is niet mogelijk
Objectlocatievaassen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:14-08-2022 om 11:22
Eindtijd:28-08-2022 om 15:07