Ronald Boonacker - Villa Montesoggione,Italië /Ingelijst/gratis bezorgd - Verkocht

Ronald Boonacker - Villa Montesoggione,Italië /Ingelijst/gratis bezorgd kopen? Bied vanaf 195!
Ronald Boonacker - Villa Montesoggione,Italië /Ingelijst/gratis bezorgd kopen? Bied vanaf 195!Ronald Boonacker - Villa Montesoggione,Italië /Ingelijst/gratis bezorgd kopen? Bied vanaf 195!Ronald Boonacker - Villa Montesoggione,Italië /Ingelijst/gratis bezorgd kopen? Bied vanaf 195!Ronald Boonacker - Villa Montesoggione,Italië /Ingelijst/gratis bezorgd kopen? Bied vanaf 195!
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2007
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 80 cm (h x b)
Lijst78 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Villa Montesoggione, Italië

Grote zeefdruk achter glas in heldere rode en oranje pigmenten

Lijstformaat 78 x 114 cm

Ingelijst in een houten, wit gewassen 2 cm breede, 3 cm dikke, matte lijst (Ophang draad bevestigd)

Gratis bezorgd in heel Nederland, uitgezonderd de waddeneilanden.

Ronald Boonacker (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (18)
Geplaatst door  JoanHartogs

Lid sinds 2022
25 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
114 cm
78 cm
80 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 224,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:31-10-2022 om 17:45
Eindtijd:06-11-2022 om 16:03
Kantoorkunst
03 nov. / 09:35
€ 195