Ronald Boonacker, zeefdruk op papier, Titel: Mahe, Seychelles II

Ronald Boonacker, zeefdruk op papier, Titel: Mahe, Seychelles II kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 65,00

Andere items

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Ronald Boonacker (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Mahe, seychelles II

Afmetingen: Beeld:32 cm x90 cm Blad: 40 cm x 100 cm
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: E/A
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 65,00

Starttijd:01-11-2015 om 21:52
Eindtijd:08-11-2015 om 21:52

Biedingen (2):

erwin70
8 nov. / 21:12
€ 65
HollandArt
8 nov. / 01:41
€ 60