Ronald Boonacker, zeefdruk op papier, Titel" Night sky II - Verkocht

Ronald Boonacker, zeefdruk op papier, Titel" Night sky II kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Ronald Boonacker, zeefdruk op papier, Titel" Night sky II kopen? Bied vanaf 75!Ronald Boonacker, zeefdruk op papier, Titel" Night sky II kopen? Bied vanaf 75!Ronald Boonacker, zeefdruk op papier, Titel" Night sky II kopen? Bied vanaf 75!Ronald Boonacker, zeefdruk op papier, Titel" Night sky II kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel:" Night sky II "

Afmetingen: Beeld: 41 cm x 40 cm Blad: 50 cm x 50 cm
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 60/125
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat,

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:30-07-2015 om 12:20
Eindtijd:09-08-2015 om 12:20
Ylugtenburg
07 aug. / 15:40
€ 75