Ronald Boonacker, zeefdruk op papier, Titel: " Mahe, Seychelles II " - Verkocht

Ronald Boonacker, zeefdruk op papier, Titel: " Mahe, Seychelles II " kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 75,00

Ronald Boonacker, zeefdruk op papier, Titel: " Mahe, Seychelles II " kopen? Bied vanaf 50!Ronald Boonacker, zeefdruk op papier, Titel: " Mahe, Seychelles II " kopen? Bied vanaf 50!Ronald Boonacker, zeefdruk op papier, Titel: " Mahe, Seychelles II " kopen? Bied vanaf 50!Ronald Boonacker, zeefdruk op papier, Titel: " Mahe, Seychelles II " kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Ronald Boonacker (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Mahe, Seychelles II“
Afmetingen beeld: h. 32 cm x b. 90 cm (Blad: 40 cm x 100 cm)
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: E/A
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditerdie: In nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:07-05-2015 om 12:39
Eindtijd:14-05-2015 om 12:39
Biedingen (7)
schortinghuis
13 mei / 21:47
€ 75
Kunstenarij
13 mei / 20:23
€ 70
schortinghuis
13 mei / 20:23
€ 65
Kunstenarij
13 mei / 20:23
€ 65
schortinghuis
13 mei / 20:22
€ 60
Kunstenarij
13 mei / 20:22
€ 55
schortinghuis
09 mei / 21:42
€ 50