Ronald Boonacker,Lombardije II, Italië, Zeefdruk - Verkocht

Ronald Boonacker,Lombardije II, Italië, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 85,00

Geplaatst door  dart

82 verkochte items
  • Ronald Boonacker (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk

Lombardije II

Beeld 50 x 50 cm Papier 60 x 60 cm

Oplage 48/125

Gesigneerd met potlood rechts

Conditie nieuw/ niet ingelijst

22 krt goud (berg)

zuurvrijpapier

www.ronaldboonacker.com

Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:07-10-2014 om 18:27
Eindtijd:12-10-2014 om 18:27
Biedingen (9)
Hans1951
08 okt. / 08:43
€ 85
pyrole
08 okt. / 08:34
€ 80
Kattelbach
08 okt. / 04:49
€ 75
theo861
08 okt. / 04:49
€ 70
Kattelbach
08 okt. / 03:33
€ 55
MJK
08 okt. / 03:33
€ 50
Kattelbach
08 okt. / 03:32
€ 12
MJK
08 okt. / 03:32
€ 10
Kattelbach
07 okt. / 23:34
€ 1