Ronald Tolman: Ets en aquatint - Op het strand bij laag water - Verkocht

Ronald Tolman: Ets en aquatint - Op het strand bij laag water kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 90,00

Ronald Tolman: Ets en aquatint - Op het strand bij laag water kopen? Bied vanaf 90!Ronald Tolman: Ets en aquatint - Op het strand bij laag water kopen? Bied vanaf 90!Ronald Tolman: Ets en aquatint - Op het strand bij laag water kopen? Bied vanaf 90!Ronald Tolman: Ets en aquatint - Op het strand bij laag water kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (12)

201 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Ronald Tolman (1948)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige, ingekleurde ets/aquatint uit 1998 op geschept papier.

Gedateerd, genummerd en gesigneerd met potlood.

Oplage: 21/30

Afmetingen: 49 x 57 cm.

Ingelijst met passe-partout, lijstmaat 72 x 82 cm.

Conditie: werk in prima staat. Lijst: verfschade.

Afkomstig uit een museale collectie.

Bij voorkeur op te halen in Essen (B).

Bezorgen per koerier: Z.-Ned./ Vlaand. € 30,00, overig Ned./Bel. € 45,00.

Indien gewenst kan het ingelijste werk verzonden worden, verzekerd en verpakt in een kist-op-maat, kosten € 25,-. Glasbreuk echter is voor risico koper!

Of u kiest voor een aangetekende zending zonder de lijst, maar mét passe-partout, in een verstevigd plat pakket: Ned. € 17,50, Bel. € 10,00

Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:05-05-2016 om 23:58
Eindtijd:13-05-2016 om 22:58
Rambags
13 mei / 16:16
€ 90