Ronald Tolman - Ingelijste aquarel: Equestrian applause - 1996

Ronald Tolman - Ingelijste aquarel: Equestrian applause - 1996 kopen? Bied vanaf 375!
Ronald Tolman - Ingelijste aquarel: Equestrian applause - 1996 kopen? Bied vanaf 375!Ronald Tolman - Ingelijste aquarel: Equestrian applause - 1996 kopen? Bied vanaf 375!Ronald Tolman - Ingelijste aquarel: Equestrian applause - 1996 kopen? Bied vanaf 375!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (311)
  • Ronald Tolman (1948)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1996
TechniekAquarel
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen51.5 cm x 41 cm (h x b)
Lijst77 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ingelijste aquarel van Ronald Tolman. Titel: Equestrian applause. Jaar: 1996.
 Afmetingen incl lijst: H77 x b66cm. Afmetingen  voorstelling: H51.5 x b41cm
Het werk is , rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk kan volledig worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Ronald Tolman (Amsterdam, 27 oktober 1948) is een Nederlandse beeldhouwer, graficus, schilder en tekenaar.

Tolman werd geboren in Amsterdam. Als beeldend kunstenaar is hij autodidact. Hij vestigde zich in het Gelderse Beuningen. Zijn beeldhouwwerk is te zien in de publieke ruimte van diverse Nederlandse gemeenten. Enkele van zijn etsen zijn opgenomen als illustratie bij Op een zomermorgen om half vijf, toen de zon prachtig opkwam, is hij van de Waalbrug gestapt van de schrijver Nescio. Bij de gedichtenbundel Verkeerde raadhuizen van H.H. ter Balkt maakte hij zes etsen.

Samen met zijn dochter Marije maakte hij het prentenboek De boomhut, dat in 2010 bekroond werd met het Gouden Penseel.

Ronald Tolman (1948)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
66 cm
77 cm
41 cm
51.5 cm
Starttijd:26-07-2022 om 16:33
Eindtijd:05-08-2022 om 19:57
Openingsbod€ 375
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland