Ronald Tolman - kleurenets, 'Le dompteur', 1990 (INGELIJST, KLEINE OPLAGE)

Ronald Tolman - kleurenets, 'Le dompteur', 1990 (INGELIJST, KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 125!
Ronald Tolman - kleurenets, 'Le dompteur', 1990 (INGELIJST, KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 125!Ronald Tolman - kleurenets, 'Le dompteur', 1990 (INGELIJST, KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 125!Ronald Tolman - kleurenets, 'Le dompteur', 1990 (INGELIJST, KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 125!Ronald Tolman - kleurenets, 'Le dompteur', 1990 (INGELIJST, KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 125!Ronald Tolman - kleurenets, 'Le dompteur', 1990 (INGELIJST, KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

674 verkochte items
Alle items van deze verkoper (182)
  • Ronald Tolman (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 27 cm (h x b)
Lijst68 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Leuk en typisch werk van de hand van Ronald Tolman. Kleine oplage van slechts 25 exemplaren.

Netjes ingelijst in een blank houten lijstje. Het geheel verkeert in prima conditie en kan zo aan de muur!

Ronald Tolman (1948)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

674 verkochte items
53 cm
68 cm
27 cm
20 cm
Starttijd:28-03-2022 om 16:47
Eindtijd:03-04-2022 om 21:12
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland