Ronald Tolman - Kleurenets - 'Vakantie' - 1999

Ronald Tolman - Kleurenets - 'Vakantie' - 1999 kopen? Bied vanaf 100!
Ronald Tolman - Kleurenets - 'Vakantie' - 1999 kopen? Bied vanaf 100!Ronald Tolman - Kleurenets - 'Vakantie' - 1999 kopen? Bied vanaf 100!Ronald Tolman - Kleurenets - 'Vakantie' - 1999 kopen? Bied vanaf 100!Ronald Tolman - Kleurenets - 'Vakantie' - 1999 kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

674 verkochte items
Alle items van deze verkoper (182)
  • Ronald Tolman (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Typerend werk van de hand van Ronald Tolman. Mooi van kleur en kwalitatief goed afgedrukt.

Afmeting van het blad is 30 x 22cm.

Het werk verkeert in zeer goede conditie.

Ronald Tolman (1948)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

674 verkochte items
22 cm
30 cm
Starttijd:28-03-2022 om 16:49
Eindtijd:03-04-2022 om 20:34
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland