Ronald Tolman - Moeder en kind

Ronald Tolman - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 80!
Ronald Tolman - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 80!Ronald Tolman - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 80!Ronald Tolman - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 80!Ronald Tolman - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

381 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Ronald Tolman (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 40 cm (h x b)
Lijst72 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage175
Kleurenets van Ronald Tolman zonder titel,  met de hand gesigneerd, gedateerd en genummerd. In aluminium Barthlijst. De conditie is zeer goed.

De ets kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper worden verzonden met Swift Koeriers.

Ronald Tolman (1948)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  monschau
FA. (10)

381 verkochte items
57 cm
72 cm
40 cm
55 cm
Starttijd:01-05-2022 om 20:31
Eindtijd:08-05-2022 om 19:55
Openingsbod€ 80
ObjectlocatieBreda, Nederland
VerzendingAlleen per koerier