Gérard Grassère - Rood in beweging

Gérard Grassère - Rood in beweging kopen? Bied vanaf 400!
Gérard Grassère - Rood in beweging kopen? Bied vanaf 400!Gérard Grassère - Rood in beweging kopen? Bied vanaf 400!
  • Gérard Grassère (1915-1993)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 55 cm (h x b)
Lijst58 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Titel. Rood in beweging
Tekst achterzijde atelier Bouwstraat45 c.
Utrecht

Starttijd:18-01-2023 om 14:19
Eindtijd:27-01-2023 om 21:42
Openingsbod € 400
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie