Rosa Sala - Bijzonder! 8-delige Geometrische Collage van papier en Aquarel gesigneerd - Verkocht

Rosa Sala - Bijzonder! 8-delige Geometrische Collage van papier en Aquarel gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 45,00

Rosa Sala - Bijzonder! 8-delige Geometrische Collage van papier en Aquarel gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Rosa Sala - Bijzonder! 8-delige Geometrische Collage van papier en Aquarel gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Rosa Sala - Bijzonder! 8-delige Geometrische Collage van papier en Aquarel gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Rosa Sala - Bijzonder! 8-delige Geometrische Collage van papier en Aquarel gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Rosa Sala - Bijzonder! 8-delige Geometrische Collage van papier en Aquarel gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Rosa Sala - Bijzonder! 8-delige Geometrische Collage van papier en Aquarel gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Rosa Sala - Bijzonder! 8-delige Geometrische Collage van papier en Aquarel gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Rosa Sala - Bijzonder! 8-delige Geometrische Collage van papier en Aquarel gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Rosa Sala - Bijzonder! 8-delige Geometrische Collage van papier en Aquarel gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Rosa Sala - Bijzonder! 8-delige Geometrische Collage van papier en Aquarel gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Rosa Sala - Bijzonder! 8-delige Geometrische Collage van papier en Aquarel gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2969 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Rosa Sala (1943)
TypeTekening / Aquarel
TechniekCollage
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 30 cm (h x b)
Lijst80 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Exclusief ingelijst 8 delige gemengde techniek Collage van de Italiaans/Nederlandse Kunstenares Rosa Sala (1943-).  Alle 8 mini-collages (afmetingen 12 x 14cm) stellen geometrische vormen en verhoudingen voor. Rosa Sala kreeg haar opleiding aan de Kunstacademie te Bergamo en is op haar 25ste tot Nederlandse genaturaliseerd. Heeft haar atelier in Amsterdam.

weinig zichtbare onregelmatigheden. Prachtig ingelijst.

Rosa Sala (1943)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (112)

2969 verkochte items
50 cm
80 cm
30 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:20-10-2018 om 15:54
Eindtijd:03-11-2018 om 22:15
Biedingen (11)
Mael
03 nov. / 22:09
€ 45
ceeskruijthoff
03 nov. / 22:09
€ 40
Mael
03 nov. / 17:05
€ 35
Swaantje
03 nov. / 17:05
€ 30
Mael
03 nov. / 11:50
€ 25
Remco1965
01 nov. / 20:53
€ 20
ldegraaf
28 okt. / 18:04
€ 15
ceeskruijthoff
27 okt. / 00:02
€ 10
Remco1965
27 okt. / 00:01
€ 5
ceeskruijthoff
27 okt. / 00:01
€ 3
Remco1965
21 okt. / 20:44
€ 1