Corneille - Rose tropique, litho

Corneille - Rose tropique, litho kopen? Bied vanaf 275!
Corneille - Rose tropique, litho kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Rose tropique, litho kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Rose tropique, litho kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Rose tropique, litho kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Rose tropique, litho kopen? Bied vanaf 275!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Bekend werk van Corneille uit 1972, uitgegeven door Prent190.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd (129/190).  In goede conditie.  Literatuur: Donkersloot 269.

Afmetingen: 66cm x 50cm (blad), 45cm x 39cm (beeld)

Alleen een lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout.  Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.

Starttijd:14-08-2022 om 14:15
Eindtijd:27-08-2022 om 22:14
Openingsbod € 275
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa