Roy Fairchild-Woodard - Lithografie - oplage 175 - Dusk

Roy Fairchild-Woodard - Lithografie - oplage 175 - Dusk kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Roy Fairchild-Woodard - Lithografie - oplage 175 - Dusk kopen? Bied vanaf 1!Roy Fairchild-Woodard - Lithografie - oplage 175 - Dusk kopen? Bied vanaf 1!Roy Fairchild-Woodard - Lithografie - oplage 175 - Dusk kopen? Bied vanaf 1!Roy Fairchild-Woodard - Lithografie - oplage 175 - Dusk kopen? Bied vanaf 1!Roy Fairchild-Woodard - Lithografie - oplage 175 - Dusk kopen? Bied vanaf 1!Roy Fairchild-Woodard - Lithografie - oplage 175 - Dusk kopen? Bied vanaf 1!Roy Fairchild-Woodard - Lithografie - oplage 175 - Dusk kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Obe
FA. (7)

566 verkochte items
  • Roy Fairchild-Woodard (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie lithografie van Roy Fairchild-Woodard.
In de marge heeft de litho verkleuringen door een eerdere (verkeerde) inlijsting.
Met een nieuwe inlijsting vallen deze weg.

In de voorstelling zelf zijn slechts enkele hele lichte verkleuringen waarneembaar, zie foto's.
Dit is dus nagenoeg verwaarloosbaar.

Afmetingen van het papier: 81x64 cm
Afmetingen beeld: 62x49,5 cm

Oplage: 54/175
Titel: Dusk
Signering: rechtsonder 'Roy Woodard'

Met name in Engeland en Amerika is Woodard erg bekend.

Authenticiteit:

Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

Dit werk kan afgehaald worden of verzonden.
De verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro (in een koker)

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:28-01-2015 om 16:16
Eindtijd:08-02-2015 om 16:16

Biedingen (1):

ArtAtelier
4 feb. / 20:54
€ 1