Royal Doulton, porseleinen zoutstel Concorde

Royal Doulton, porseleinen zoutstel Concorde kopen? Bied vanaf 15!

Design

Verkoopprijs: € 15,00

Royal Doulton, porseleinen zoutstel Concorde kopen? Bied vanaf 15!Royal Doulton, porseleinen zoutstel Concorde kopen? Bied vanaf 15!Royal Doulton, porseleinen zoutstel Concorde kopen? Bied vanaf 15!Royal Doulton, porseleinen zoutstel Concorde kopen? Bied vanaf 15!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1848 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeDesign

Royal Doulton, porseleinen zoutstel wat gebruikt is bij maaltijden in de concorde aan het eind van de jaren'70 en het begin van de jaren'80. Het peper- en zoutvaatje zijn voorzien van een decor van kleine concorde vliegtuigen, het zgn. "Droop snoot" ontwerp. De set is vrij zeldzaam. In prima onbeschadigde conditie en aan de onderzijde gemerkt.

Afmetingen; 3,3 cm hoog en 3 cm in diameter

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1848 verkochte items

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:28-10-2014 om 23:05
Eindtijd:11-11-2014 om 23:05

Biedingen (1):

erik6828
9 nov. / 06:11
€ 15