Royal Limoges - Salvador Dali ‘ Les delices de petits martyrs’ - Verkocht

Royal Limoges - Salvador Dali ‘ Les delices de petits martyrs’ kopen? Bied vanaf 119!
Glas / Keramiek

Royal Limoges - Salvador Dali ‘ Les delices de petits martyrs’ kopen? Bied vanaf 119!Royal Limoges - Salvador Dali ‘ Les delices de petits martyrs’ kopen? Bied vanaf 119!Royal Limoges - Salvador Dali ‘ Les delices de petits martyrs’ kopen? Bied vanaf 119!Royal Limoges - Salvador Dali ‘ Les delices de petits martyrs’ kopen? Bied vanaf 119!Royal Limoges - Salvador Dali ‘ Les delices de petits martyrs’ kopen? Bied vanaf 119!
  • Royal Limoges (1797)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1981
Afmetingen28 cm x 31 cm x 2 cm (h x b x d)
GemerktGemerkt/Merksticker
Gesigneerd Dali met op het bord een typisch Dali tafereel. Olifanten dragen de schalen met heerlijkheden aan voor het galadiner
Genummerd en gedateerd 1981
Gemaakt van Limoges porselein bij A. Giraud
Volledig gaaf! Afmetingen 31,5 x 28 cm

Royal Limoges (1797)

Frans Frans Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  Ami
FA. (10)

761 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
31
28
2

ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd20-5-2023 om 17:18
Eindtijd28-5-2023 om 19:54
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken