Verfijnde ets van kunstenaar Ru van Rossem in goede staat, zonder ouderdomsgebreken. Sporen van oude inlijsting zichtbaar op de achterzijde. Handgesigneerd en getiteld in potlood. Betreft een epreuve d'artiste ofwel kunstenaarsexemplaar met opdracht.
Over de voorstelling: Salammbo is een historische roman van Gustave Flaubert en werd gepubliceerd op 24 november 1862 door Michel Lévy frères. De titel verwijst naar de fictieve figuur Salammbo, de dochter van de Carthaagse veldheer Hamilcar Barkas.
Zeer Goed
In zeer goede staat, zonder ouderdomsgebreken. Sporen van oude inlijsting zichtbaar op de achterzijde.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ezinge, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00
Extra
Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico