Ru van Rossem � Het getij I, aquatint ets met reliëfdruk

Ru van Rossem � Het getij I, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Ru van Rossem � Het getij I, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 175!Ru van Rossem � Het getij I, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 175!Ru van Rossem � Het getij I, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 175!Ru van Rossem � Het getij I, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 175!Ru van Rossem � Het getij I, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 175!Ru van Rossem � Het getij I, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Ru van Rossem (1924-2007)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristiek werk van Ru van Rossem op dik geschept papier. Handgesigneerd, gedateerd (1975) en genummerd (nummer 17 uit een oplage van 35).  Het werk is ingelijst geweest en heeft in een passe-partout gezeten want er is een verkleuring langs de randen, maar dit is niet meer te zien als weer een passe-partout van dezelfde afmetingen wordt gebruikt. Verder in uitstekende staat.  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABN AMRO.

Afmetingen: 75cm x 56cm (blad), 70cm x 50cm (beeld)

Als het echt niet anders kan, dan kan het werk goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro) en, belangrijker, op uitdrukkelijk risico van de koper.

Dit item is verkocht voor 175,00

Starttijd:25-11-2014 om 14:35
Eindtijd:07-12-2014 om 14:35