Ru van Rossem - Apocalypse (Het witte paard), aquatint ets met reliëfdruk - Verkocht

Ru van Rossem - Apocalypse (Het witte paard), aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 135!

Verkoopprijs: € 205,00

Ru van Rossem - Apocalypse (Het witte paard), aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 135!Ru van Rossem - Apocalypse (Het witte paard), aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 135!Ru van Rossem - Apocalypse (Het witte paard), aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 135!Ru van Rossem - Apocalypse (Het witte paard), aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 135!Ru van Rossem - Apocalypse (Het witte paard), aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 135!Ru van Rossem - Apocalypse (Het witte paard), aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 135!

Geplaatst door  Rosser
FA. (158)

2870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (230)
  • Ru van Rossem (1924-2007)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooie ets van Ru van Rossem op dik geschept papier. Met potlood gesigneerd, gedateerd (’80), getiteld en genummerd (14/35).  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in goede staat.  Werk heeft ingelijst gezeten want het blad is verkleurd langs de randen van het oude passe-partout; er binnen door licht (lichte verkleuring), er buiten door het niet zuurvrij zijn van het oude passe-partout (iets donkerder). Goed ingelijst met nieuw passe-partout valt de algehele verkleuring niet of nauwelijks meer op, het etsbeeld is zeer goed.

Afmetingen: 76cm x 57cm (blad), 69cm x 50cm (beeld)

Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).

Dit item is verkocht voor 205,00
Starttijd:04-05-2016 om 16:21
Eindtijd:15-05-2016 om 21:26
Biedingen (8)
Bird1962
15 mei / 21:19
€ 205
Gyderff
15 mei / 21:19
€ 195
Bird1962
15 mei / 21:19
€ 185
Gyderff
15 mei / 21:19
€ 175
Bird1962
15 mei / 21:19
€ 165
Gyderff
15 mei / 21:19
€ 155
Bird1962
15 mei / 17:44
€ 145
Bennie
08 mei / 20:37
€ 135