Ru van Rossem - "Jungle Tocht" - Gesigneerd werk - 1997 - 15/35

Ru van Rossem - "Jungle Tocht" - Gesigneerd werk - 1997 - 15/35 kopen? Bied vanaf 175!
Ru van Rossem - "Jungle Tocht" - Gesigneerd werk - 1997 - 15/35 kopen? Bied vanaf 175!Ru van Rossem - "Jungle Tocht" - Gesigneerd werk - 1997 - 15/35 kopen? Bied vanaf 175!Ru van Rossem - "Jungle Tocht" - Gesigneerd werk - 1997 - 15/35 kopen? Bied vanaf 175!Ru van Rossem - "Jungle Tocht" - Gesigneerd werk - 1997 - 15/35 kopen? Bied vanaf 175!Ru van Rossem - "Jungle Tocht" - Gesigneerd werk - 1997 - 15/35 kopen? Bied vanaf 175!Ru van Rossem - "Jungle Tocht" - Gesigneerd werk - 1997 - 15/35 kopen? Bied vanaf 175!Ru van Rossem - "Jungle Tocht" - Gesigneerd werk - 1997 - 15/35 kopen? Bied vanaf 175!
  • Ru van Rossem (1924-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen96 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15/35
Prachtig werk van Ru van Rossum met de titel "Jungle Tocht".
Genummerd 15/35.
Gesigneerd.
In goede staat; sporen van vorige inlijsting, scheurtje midden onderaan (zie foto)

Ru van Rossem:

Schilder, Graficus, Tekenaar, Beeldhouwer
Geboren te Amsterdam in 1924, Overleden te Tilburg in 2007.

Van Rossems etsen zijn telkens weer het resultaat van een
zoektocht naar de juiste en klemmende stoffelijke vorm.
Als een alchemist experimenteerde hij met de etstechniek,
waarin hij nieuwe, persoonlijke procédés ontwikkelde.

In zijn werk zijn figuratieve elementen te herkennen, vaak mens- en dierfiguren gecombineerd met (klassieke) symbolen uit zowel westerse als niet-westerse culturen. Zijn reizen naar Egypte, Indonesië, India en vooral Nigeria vormden hiervoor een belangrijke inspiratiebron. Hij maakt ook ruimtelijk werk, voornamelijk bronzen dierfiguren die kracht, spanning en dynamiek uitdrukken.

Op te lossen met passe partout.

Sluit over 1d 17u 34m 46s
Openingsbod€ 175
ObjectlocatieWolvertem,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland
Starttijd:27-01-2023 om 10:02
Eindtijd:10-02-2023 om 19:15