Ru van rossem - kleurenets met relief: Souvenir van Rome I - Verkocht

Ru van rossem - kleurenets met relief: Souvenir van Rome I kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Ru van rossem - kleurenets met relief: Souvenir van Rome I kopen? Bied vanaf 100!Ru van rossem - kleurenets met relief: Souvenir van Rome I kopen? Bied vanaf 100!Ru van rossem - kleurenets met relief: Souvenir van Rome I kopen? Bied vanaf 100!Ru van rossem - kleurenets met relief: Souvenir van Rome I kopen? Bied vanaf 100!Ru van rossem - kleurenets met relief: Souvenir van Rome I kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5331 verkochte items
Alle items van deze verkoper (298)
  • Ru van Rossem (1924-2007)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie relief- ets van Ru van Rossem. Titel: Souvenir van Rome I. Afmetingen blad:H57 x b38 cm. Afmetingen voorstelling: H40 x b30 cm.

Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.  De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Conditie: in goede staat.  Het papier is aan de onderzijde licht "geruld". Zie foto 5. Bij inlijsten valt dit onder de passe-partout.

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:11-12-2016 om 23:11
Eindtijd:18-12-2016 om 21:11
Chop
17 dec. / 14:19
€ 100