Ru van Rossem - Visage de Maroc VII, aquatint ets met reliëfdruk - Verkocht

Ru van Rossem - Visage de Maroc VII, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Ru van Rossem - Visage de Maroc VII, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 175!Ru van Rossem - Visage de Maroc VII, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Rosser
FA. (158)

2870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (230)
  • Ru van Rossem (1924-2007)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristiek werk van Ru van Rossem op dik geschept papier. Handgesigneerd, gedateerd (1976) en genummerd (10 uit een oplage van slechts 35).  Het werk is ingelijst geweest want heeft resten van tape aan de achterkant maar dit heeft geen enkele effect op de voorkant.  Werk heeft waarschijnlijk niet in een passe-partout gezeten en er is nauwelijks sprake van verkleuring.  In uitstekende staat.  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABN AMRO.

Afmetingen: 76cm x 56cm (blad), 70cm x 50cm (beeld)

Als het echt niet anders kan, dan kan het werk goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro) en, belangrijker, op uitdrukkelijk risico van de koper.

Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:23-08-2014 om 21:33
Eindtijd:31-08-2014 om 21:33
hwmvanbommel
29 aug. / 17:46
€ 175