Ru van Rossem - Visage de Maroc X, aquatint ets met reliëfdruk - Verkocht

Ru van Rossem - Visage de Maroc X, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 140!

Verkoopprijs: € 140,00

Lidiia Khaikara - Window kopen? Bied vanaf 95!
Lidiia Khaikara - WindowFotografie
  • Openingsbod € 95
Arnold Mariashin - AMONG 76 kopen? Bied vanaf 250!
Arnold Mariashin - AMONG 76Fotografie
  • Openingsbod € 250
Lidiia Khaikara - Pause kopen? Bied vanaf 95!
Lidiia Khaikara - PauseFotografie
  • Openingsbod € 95
Arnold Mariashin - AMONG 72 kopen? Bied vanaf 250!
Arnold Mariashin - AMONG 72Fotografie
  • Openingsbod € 250
Ru van Rossem - Visage de Maroc X, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 140!Ru van Rossem - Visage de Maroc X, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 140!

Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
Alle items van deze verkoper (232)
  • Ru van Rossem (1924-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristiek werk van Ru van Rossem op dik geschept papier. Handgesigneerd, gedateerd (1980) en genummerd (9 uit een oplage van slechts 35).  Het werk is ingelijst geweest, is wat vergeeld en heeft wat ouderdomsplekjes maar is verder in prima conditie. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABN AMRO.

Afmetingen: 57cm x 76cm (blad), 50cm x 70cm (beeld)

Als het echt niet anders kan, dan kan het werk goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland, 15 euro) en, belangrijker, op uitdrukkelijk risico van de koper.

Dit item is verkocht voor 140,00
Starttijd:05-08-2014 om 21:31
Eindtijd:10-08-2014 om 21:31
Diem
10 aug. / 21:24
€ 140