Rudi van de Wint, Kleurenlitho, PASTEL - Verkocht

Rudi van de Wint, Kleurenlitho, PASTEL kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 35,00

Rudi van de Wint, Kleurenlitho, PASTEL kopen? Bied vanaf 30!Rudi van de Wint, Kleurenlitho, PASTEL kopen? Bied vanaf 30!Rudi van de Wint, Kleurenlitho, PASTEL kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  polders

3 verkochte items
  • Rudi van de Wint (1942-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho uit de Groningse serie prent 190. Prima conditie. Ingelijst. Handgesigneerd: zie foto's.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:21-08-2016 om 15:13
Eindtijd:04-09-2016 om 15:13
Biedingen (2)
9536
04 sep. / 15:07
€ 35
DickDonker
21 aug. / 15:35
€ 30