Rudolf BERENDS (Sleen 1897 - 1977 Vlagtwedde) - maroufle - bomen in landschap - Verkocht

Rudolf BERENDS (Sleen 1897 - 1977 Vlagtwedde) - maroufle - bomen in landschap kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 75,00

Rudolf BERENDS (Sleen 1897 - 1977 Vlagtwedde) - maroufle - bomen in landschap kopen? Bied vanaf 70!Rudolf BERENDS (Sleen 1897 - 1977 Vlagtwedde) - maroufle - bomen in landschap kopen? Bied vanaf 70!Rudolf BERENDS (Sleen 1897 - 1977 Vlagtwedde) - maroufle - bomen in landschap kopen? Bied vanaf 70!Rudolf BERENDS (Sleen 1897 - 1977 Vlagtwedde) - maroufle - bomen in landschap kopen? Bied vanaf 70!Rudolf BERENDS (Sleen 1897 - 1977 Vlagtwedde) - maroufle - bomen in landschap kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  martins
FA. (34)

345 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Rudolf Berends (1897-1977)

Een prachtig landschapsschilderij van de kunstenaar Rudolf Berends (1897-1977). Zonder lijst. Gesigneerd rechts onder, Afmetingen maroufle: 41 cm. x 32 cm. Conditie: redelijk tot goed (zie foto's). Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Info: Artindex/drenthe.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:12-04-2017 om 00:36
Eindtijd:20-04-2017 om 00:36
Biedingen (2)
ebuettn1
20 apr. / 00:13
€ 75
19joh56
14 apr. / 22:18
€ 70