Rudolf Bremmer, Muzikant op kruk, Houtsnede - Verkocht

Rudolf Bremmer, Muzikant op kruk, Houtsnede kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Rudolf Bremmer, Muzikant op kruk, Houtsnede kopen? Bied vanaf 20!Rudolf Bremmer, Muzikant op kruk, Houtsnede kopen? Bied vanaf 20!Rudolf Bremmer, Muzikant op kruk, Houtsnede kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3182 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
  • Rudolf Bremmer (1900-1993)
GesigneerdHandgesigneerd

Houtsnede door Rudolf Bremmer

Voorstelling van een vioolspeler op een kruk

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 15x10, bladmaat 26x20, p.p.maat 32x26

Gesigneerd en gedateerd in potlood m.o. 'R.Bremmer fecit 1929'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:01-12-2017 om 16:43
Eindtijd:05-12-2017 om 16:43
Dubbelmonde
05 dec. / 11:21
€ 20