Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets

Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 25!
Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 25!Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 25!Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 25!Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 25!Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 25!Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 25!Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 25!
  • Adrianus Miolee (1879-1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15.5 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageno III / 50
Ets door Adrianus Miolee
Voorstelling van de ruïne van Brederode.
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 15.5x10, bladmaat 24x17
Gesigneerd in potlood r.o.: 'A. Miolee' en gemonogrammeerd l.o. in de druk: 'AM'
Annotatie in potlood l.o.: 'eigen druk'
Getiteld en genummerd in potlood l.o.: 'Ruïne van Brederode no III. 50 ex'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Adrianus Miolee (1879-1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3290 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
10 cm
15.5 cm
Starttijd:29-09-2022 om 08:47
Eindtijd:08-10-2022 om 20:28
Openingsbod € 25
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa