Hans Vanhorck - Rusten - Verkocht

Hans Vanhorck - Rusten kopen? Bied vanaf 50!
  • Hans Vanhorck (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/25
Vrouwenfiguren in het groen/blauw.

Geen bijzonderheden.

Hans Vanhorck (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (26)
Geplaatst door  JVER9159

Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
50 cm
66 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-03-2022 om 16:59
Eindtijd:09-07-2022 om 13:54
Nico-1947
08 jul. / 20:01
€ 40