Ruurd Hallema - Prachtig bronzen beeld met de titel " ADIEU "

Ruurd Hallema - Prachtig bronzen beeld met de titel " ADIEU " kopen? Bied vanaf 190!

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 218,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Ruurd Hallema - Prachtig bronzen beeld met de titel " ADIEU " kopen? Bied vanaf 190!Ruurd Hallema - Prachtig bronzen beeld met de titel " ADIEU " kopen? Bied vanaf 190!Ruurd Hallema - Prachtig bronzen beeld met de titel " ADIEU " kopen? Bied vanaf 190!Ruurd Hallema - Prachtig bronzen beeld met de titel " ADIEU " kopen? Bied vanaf 190!Ruurd Hallema - Prachtig bronzen beeld met de titel " ADIEU " kopen? Bied vanaf 190!Ruurd Hallema - Prachtig bronzen beeld met de titel " ADIEU " kopen? Bied vanaf 190!Ruurd Hallema - Prachtig bronzen beeld met de titel " ADIEU " kopen? Bied vanaf 190!

Geplaatst door  tien
FA. (16)

757 verkochte items
  • Ruurd Hallema (1954)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen29 cm x 7 cm x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Het betreft een schitterend mooi beeld van deze bekende kunstenaar.

Staat op een zwart marmeren sokkel en is totaal 29 cm hoog.

De sokkel heeft lichte beschadiging maar als het beeld staat valt dit nauwelijks op - zie foto.

De sokkel heeft lichte beschadiging - zie foto

Ruurd Hallema (1954)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  tien
FA. (16)

757 verkochte items
7
29
6

Dit item is verkocht voor 218,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-07-2021 om 13:08
Eindtijd:31-07-2021 om 19:46

Biedingen (1):

Victoire
31 jul. / 16:07
€ 190