SAADI AL RAHAL Grote Kleurenzeefdruk(76x56cm) FANTASIEDIEREN uit 1998 - Verkocht

SAADI AL RAHAL  Grote Kleurenzeefdruk(76x56cm) FANTASIEDIEREN uit 1998 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 9,00

SAADI AL RAHAL  Grote Kleurenzeefdruk(76x56cm) FANTASIEDIEREN uit 1998 kopen? Bied vanaf 1!SAADI AL RAHAL  Grote Kleurenzeefdruk(76x56cm) FANTASIEDIEREN uit 1998 kopen? Bied vanaf 1!SAADI AL RAHAL  Grote Kleurenzeefdruk(76x56cm) FANTASIEDIEREN uit 1998 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1979 verkochte items
Alle items van deze verkoper (61)
  • Saadi Al Rahal (1960)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Saadi al Rahal

Afmeting blad  56x76 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en genummerd Oplage 50ex

Verzendkosten 12.50 in ned  17.50 in belgie

Saadi Al Rahal (1960)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (34)

1979 verkochte items
Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:16-11-2015 om 09:31
Eindtijd:21-11-2015 om 09:31
Biedingen (4)
lapjespoes
18 nov. / 16:38
€ 9
herman1951
18 nov. / 15:19
€ 7
lapjespoes
18 nov. / 15:19
€ 5
lapjespoes
18 nov. / 14:28
€ 1