Saartje Hélène CATZ-ENTHOVEN (1866-1955) - olieverf op paneel - portret - Verkocht

Saartje Hélène CATZ-ENTHOVEN (1866-1955) - olieverf op paneel - portret  kopen? Bied vanaf 185!
Saartje Hélène CATZ-ENTHOVEN (1866-1955) - olieverf op paneel - portret  kopen? Bied vanaf 185!Saartje Hélène CATZ-ENTHOVEN (1866-1955) - olieverf op paneel - portret  kopen? Bied vanaf 185!Saartje Hélène CATZ-ENTHOVEN (1866-1955) - olieverf op paneel - portret  kopen? Bied vanaf 185!Saartje Hélène CATZ-ENTHOVEN (1866-1955) - olieverf op paneel - portret  kopen? Bied vanaf 185!Saartje Hélène CATZ-ENTHOVEN (1866-1955) - olieverf op paneel - portret  kopen? Bied vanaf 185!Saartje Hélène CATZ-ENTHOVEN (1866-1955) - olieverf op paneel - portret  kopen? Bied vanaf 185!
  • Saartje Helene Catz-Enthoven (1866-1955)

Een prachtig portretschilderij van de kunstenares Saartje Hélène CATZ-ENTHOVEN (1866-1955). Niet gelijst. Gesigneerd rechts boven. Afmetingen paneel: 46 cm. x 37 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en gratis (binnen Nederland) verzonden. De verzendkosten naar Belgie zijn verlaagd. Afhalen is uiteraard ook mogelijk. Info: www.rkd.nl/enthoven.

Saartje Helene Catz-Enthoven (1866-1955)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  martins
FA. (34)

353 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
Dit item is verkocht voor 185,00
Starttijd:27-05-2017 om 23:51
Eindtijd:28-06-2017 om 12:25