Sabine Plamper - Foto, Zonder titel III - Ingelijst - Verkocht

Sabine Plamper - Foto, Zonder titel III - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Sabine Plamper - Foto, Zonder titel III - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Sabine Plamper - Foto, Zonder titel III - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
  • Sabine Plamper (1972)
TypeFotografie
Jaartal2002
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstIngelijst
Afmetingen69 cm x 69 cm (h x b)
Lijst73 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/5

Gesigneerd op etiket op achterzijde lijst.

Oorspronkelijke galerieprijs: € 1.400,00

Administratieve code: QQZD

Sabine Plamper (1972)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (251)

30315 verkochte items
Alle items van deze verkoper (123)
73 cm
73 cm
69 cm
69 cm
Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:03-12-2019 om 11:12
Eindtijd:15-12-2019 om 19:26
Hoek58
15 dec. / 15:33
€ 80