Sabine Tuchel - Ohne titel

Sabine Tuchel - Ohne titel kopen? Bied vanaf 45!
Sabine Tuchel - Ohne titel kopen? Bied vanaf 45!Sabine Tuchel - Ohne titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Sabine Tuchel (1968)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Feeëriek werk van de Duitse sabine Tuchel in zeer goede staat.

Het werk is gesigneerd en genummerd. De zeefdruk is gedrukt op dun Japanspapier en daarna voor de stevigheid verlijmd op zuurvrij karton het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen wij ondertussen uw inlijsting verzorgen.

Sabine Tuchel (1968)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2223 verkochte items
Alle items van deze verkoper (990)
40 cm
35 cm
Starttijd:03-09-2022 om 11:28
Eindtijd:16-09-2022 om 16:00
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland