Sachiko Imai - 'Femme au robe verte' - Gesigneerde litho - 122/200

Sachiko Imai - 'Femme au robe verte' - Gesigneerde litho - 122/200 kopen? Bied vanaf 85!
Sachiko Imai - 'Femme au robe verte' - Gesigneerde litho - 122/200 kopen? Bied vanaf 85!Sachiko Imai - 'Femme au robe verte' - Gesigneerde litho - 122/200 kopen? Bied vanaf 85!Sachiko Imai - 'Femme au robe verte' - Gesigneerde litho - 122/200 kopen? Bied vanaf 85!Sachiko Imai - 'Femme au robe verte' - Gesigneerde litho - 122/200 kopen? Bied vanaf 85!Sachiko Imai - 'Femme au robe verte' - Gesigneerde litho - 122/200 kopen? Bied vanaf 85!Sachiko Imai - 'Femme au robe verte' - Gesigneerde litho - 122/200 kopen? Bied vanaf 85!Sachiko Imai - 'Femme au robe verte' - Gesigneerde litho - 122/200 kopen? Bied vanaf 85!
  • Sachiko Imai (1933)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1980
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 122/200
Mooie gesigneerde litho
Sachiko IMAI
FEMME AU CHAPEAU FLEURI
1980
litho op Arches-papier
gesigneerd en genummerd in potlood
50x65 cm
uitgegeven door: Jacques Boulan
gedrukt door: Arts Litho
in nieuwstaat

Galerieprijs: 250€ (www.place des arts)
Binnen België € 11,00
Naar Nederland € 20,00
Naar Duitsland € 20,00

Sachiko Imai (1933)

Japans Japans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  in2art
854 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
65 cm
50 cm