Tomoe Yokoi - Sake fles met aardbeien, mezzotint ets (mooi ingelijst)

Tomoe Yokoi - Sake fles met aardbeien, mezzotint ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Tomoe Yokoi - Sake fles met aardbeien, mezzotint ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!Tomoe Yokoi - Sake fles met aardbeien, mezzotint ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!Tomoe Yokoi - Sake fles met aardbeien, mezzotint ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!Tomoe Yokoi - Sake fles met aardbeien, mezzotint ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
  • Tomoe Yokoi (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 45 cm (h x b)
Lijst61 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage95
Prachtige ets van de bekende Japanse kunstenares Tomoe Yokoi.  Mezzotint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (89/95).  In goudkleurige aluminium lijst, achter perspex en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 66cm x 61cm (incl. lijst), 45cm x 40cm (etsbeeld)

Het enige wat er op het geheel is af te dingen is dat er een kras op het perspex zit.  Persoonlijk zou ik het perspex door museumglas vervangen voor maximaal effect.  Foto’s zijn ook genomen met het perspex verwijderd uit de lijst.

Tomoe Yokoi (1943)

JapansJapansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3033 verkochte items
Alle items van deze verkoper (236)
66 cm
61 cm
45 cm
40 cm
Starttijd:11-07-2022 om 23:17
Eindtijd:25-07-2022 om 19:09
Openingsbod € 250
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa