Salomon Garf - STILLEVEN MET KRUIK EN DROOGBLOEMEN - Verkocht

Salomon Garf - STILLEVEN MET KRUIK EN DROOGBLOEMEN kopen? Bied vanaf 375!

Verkoopprijs: € 375,00

Salomon Garf - STILLEVEN MET KRUIK EN DROOGBLOEMEN kopen? Bied vanaf 375!Salomon Garf - STILLEVEN MET KRUIK EN DROOGBLOEMEN kopen? Bied vanaf 375!Salomon Garf - STILLEVEN MET KRUIK EN DROOGBLOEMEN kopen? Bied vanaf 375!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Salomon Garf (1879-1943)
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
Lijst90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
S GARF
STILLEVEN MET KRUIK

OLIEVERF SCHILDERIJ IN DE MAAT 50 X 70 CM

gesigneerd RECHTS ONDER en op ACHTERZIJDE

ZEER FRAAIE GEKADERD IN  ANTIEKE LIJST IN DE MAAT 66 X 85 CM

BIJZONDER SCHILDERIJ

lijst heeft kleine randschade

G

Dit item is verkocht voor 375,00
Starttijd:28-05-2019 om 19:42
Eindtijd:05-06-2019 om 19:15
pob261
01 jun. / 20:57
€ 375