Salvador Dalí-EL ARCANGEL-Gesigneerde Lithografie- exemplaar Hors Commerce-1975 - Verkocht

Salvador Dalí-EL ARCANGEL-Gesigneerde Lithografie- exemplaar Hors Commerce-1975 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 270,00

Salvador Dalí-EL ARCANGEL-Gesigneerde Lithografie- exemplaar Hors Commerce-1975 kopen? Bied vanaf 1!Salvador Dalí-EL ARCANGEL-Gesigneerde Lithografie- exemplaar Hors Commerce-1975 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Salvador Dali (1904-1989)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

GEEN RESERVE PRIJS DUS BIEDEN MAAR!!!!!

Winkelwaarde 1000!

ZEER ZELDZAME EN Originele Litho  door "Salvador Dali"

Salvador Dali - EL ARCANGEL

64,5 x 48 CM

Originele litho, gesigneerd (ro) en genummerd HC in potlood

Gedrukt op hoge kwaliteit papier Arches France (zie watermark afbeelding rechtsonder)

Toestand van lithografie: zeer goed

Met echtheid certificaat.

Uit de serie Les Vitraux, originele litho L’arcangelo

Afgebeeld in standaardwerk Dali / Catalogie Raisonné of Prints II / Lithographs and Wood Engravings 1956-1980 (Prestel, edited by Ralf Michler and Lutz W. Löpsinger), nr 1442 (zie afbeeldingen)

Wordt aangetekend verzonden.

Dit item is verkocht voor 270,00
Starttijd:13-05-2014 om 21:43
Eindtijd:20-05-2014 om 21:43
Biedingen (27)
Kunst7
20 mei / 21:12
€ 270
10314
17 mei / 22:48
€ 250
11231
17 mei / 22:48
€ 250
10314
17 mei / 22:47
€ 205
11231
17 mei / 22:47
€ 195
10314
15 mei / 11:15
€ 185
hugocampus
15 mei / 11:15
€ 175
10314
15 mei / 11:14
€ 130
hugocampus
15 mei / 11:14
€ 120
10314
15 mei / 11:14
€ 85
hugocampus
15 mei / 11:14
€ 80
10314
15 mei / 11:14
€ 75
hugocampus
15 mei / 11:14
€ 70
10314
15 mei / 11:14
€ 65
hugocampus
15 mei / 11:14
€ 60
10314
15 mei / 11:14
€ 55
hugocampus
15 mei / 11:14
€ 50
10314
14 mei / 18:52
€ 45
remco123
14 mei / 18:52
€ 40
10314
14 mei / 09:53
€ 35
jozo
14 mei / 09:53
€ 30
10314
14 mei / 09:44
€ 25
Rabe
14 mei / 09:43
€ 20
10314
14 mei / 09:43
€ 15
Rabe
14 mei / 09:43
€ 10
10314
13 mei / 23:06
€ 5
Akke
13 mei / 22:45
€ 1