Salvador Dali - Shakespeare - much ado about ... ets met aquatint ## in prijs verlaagd ##

Salvador Dali - Shakespeare - much ado about ... ets met aquatint ## in prijs verlaagd ## kopen? Bied vanaf 475!
Salvador Dali - Shakespeare - much ado about ... ets met aquatint ## in prijs verlaagd ## kopen? Bied vanaf 475!Salvador Dali - Shakespeare - much ado about ... ets met aquatint ## in prijs verlaagd ## kopen? Bied vanaf 475!Salvador Dali - Shakespeare - much ado about ... ets met aquatint ## in prijs verlaagd ## kopen? Bied vanaf 475!Salvador Dali - Shakespeare - much ado about ... ets met aquatint ## in prijs verlaagd ## kopen? Bied vanaf 475!Salvador Dali - Shakespeare - much ado about ... ets met aquatint ## in prijs verlaagd ## kopen? Bied vanaf 475!Salvador Dali - Shakespeare - much ado about ... ets met aquatint ## in prijs verlaagd ## kopen? Bied vanaf 475!
  • Salvador Dali (1904-1989)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst55 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Salvador Dali  1904 - 1989

Shakespeare
Ets met aquatint
Blad formaat 40x30 -
Omlijsting 52 x 43 cm
Gesigneerd met potlood en genummerd 78 - 125
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Salvador Dali (1904-1989)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (14)

Geplaatst door  Miloenmilos
Lid sinds 2022
51 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
45 cm
55 cm
40 cm
50 cm
Starttijd16-1-2024 om 17:30
Eindtijd22-1-2024 om 21:12
Openingsbod € 475
ObjectlocatieKrimpen aan den IJssel,  Nederland