Salvador Dali,

Salvador Dali,  kopen? Bied vanaf 1!

Salvador Dali,

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  aadholland
FA. (1)

111 verkochte items
  • Salvador Dali (1904-1989)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho gedrukt (1964/69) in een oplage van 500 stuks door Rizzoli uit Milaan. De litho is drukgesigneerd en gedateerd (1964). Het formaat is 36 x 49 cm. Op de grootste veilingsite van de wereld worden deze werken aangeboden voor € 210,- tot € 380,-. (exclusief een aanzienlijk bedrag voor verzendkosten). De werken worden vermeld in de officiële catalogus van het grafisch werk van Salvador Dali van Albert Field.

U ontvangt een certificaat van echtheid en u hebt  niet 3 weken, maar gedurende één jaar na aanschaf een "niet echt - geld terug" garantie.

Kosten aangetekende/verzekerde verzending bedragen voor Nederland € 7,50, voor België 14,50 en overige landen op aanvraag. Deze kosten zijn voor rekening koper.

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:04-08-2013 om 21:04
Eindtijd:18-08-2013 om 21:04

Biedingen (9):

Cornot
17 aug. / 22:57
€ 50
Cornot
17 aug. / 22:56
€ 40
Cornot
17 aug. / 09:37
€ 30
Cornot
14 aug. / 22:07
€ 25
jtjmkusters
14 aug. / 18:48
€ 20
slokje
11 aug. / 00:22
€ 15
olielamp56
9 aug. / 10:59
€ 10
P1985
9 aug. / 10:59
€ 5
olielamp56
5 aug. / 09:24
€ 1